Svet-Stranek.cz
Vitruální hokejový tým

Shrnutí 1. sezóny:

Shrnutí 1. sezóny

Tým HC Aero Vodochody v prvním ročníku hry Powerplay Manager vyhrál základní část a nakonec i play off své ligy, když přešel postupně přes týmy Bayblade (6:2, 3:1), HC Bílí Tygři Lyberec (6:2, 1:2, 6:3) a ve finálovém klání zdolal HC Normální Chlapi (2:0, 4:3). Díky těmto výsledkům postupujeme do III. ligy (III/4).
Tým odehrál v sezoně 45 ligových zápasů, z toho 7 zápasů play off. Pouze sedmkrát odešel z ledu poražen v základní hrací době, jednou po prodloužení. Jednou remizoval, dvakrát vyhrál v prodloužení a celkem 36x se radoval již po základní hrací době. Celkové skóre všech ligových zápasů je 243:131. V samotném play off měl tým skóre 28:13.

Tým odehrál v Národním poháru pět zápasů a vypadl v šestém kole s týmem HC Chita Vsetín po velkém boji na samostatné nájezdy. Celkové skóre pohárových zápasů bylo 34:20.

Přátelských zápasů tým odehrál 52 přátelských utkání z nichž odešel celkem 16x poražen v řádné hrací době a jednou v prodloužení, třikrát remizoval, jednou vyhrál v prodloužení a 31 zápasů skončilo naším vítězstvím v řádné hrací době. Celkové skóre přátelských zápasů je 222:187.

Celkem odehrál tým v I. sezoně 102 zápasů. Poražen byl v řádné hrací době 21x, po prodloužení nebo samostatných nájezdech 3x a 4x remizoval. Výhry v prodloužení byly v průběhu sezony tři a celkem 71 zápasů skončilo vítězstvím týmu HC Aero Vodochody v řádné hrací době. Celkové skóre je 499:338.

Počínaje datem 1. 8. 2009 je zahájena příprava na další ročník. Celkem osm hráčů základní sestavy bylo odesláno do tréninkového kempu a zapojí se až do posledních přípravných zápasů.

Cílem týmu je postoupit v průběhu nadcházejících pěti sezon mezi elitu první ligy a tu následně udržet.